2009-MCR

2008-PT

Mistrovství ČR RC Laserů - 2015

Vážení přátelé,

mistrovství ČR RC Laserů se podle plánu uskutečnilo dne 28.10.2015 v Klubu jachtingu Těrlicko . Vítr byl slabý až žádný a o to byly závody zajímavější. Po počáteční převaze Tomáše Zielonky (tři vyhrané rozjížďky v řadě) se závod trochu zdramatizoval. Docházelo i k situacím, kdy se z beznadějné poslední pozice podařilo několikrát dostat danému závodníkovi na první pozici, ale nakonec skončil na druhém místě. I za slabého větru a hezkého podzimního počasí (viz foto), se podařilo odjet 7 rozjížděk z kterých jako vítěz vyšel už popáté v řadě Tomáš Zielonka, jak si můžete přecíst ve výsledcích níže. Došlo i k některým změnám v historické tabulce .

Chtěl bych poděkovat členům klubu za přípravu tratě a technickou pomoc. Chystáme Vánoční regatu a to na neděli 27.12.2015. Upřesňující informace o pořádání regaty budou oznámenz těsně před Vánocemi.